Školní jídelna

Informace pro rodiče

Návod k nastavení náhledu k vyúčtování za stravné

Vážení rodiče, je spuštěno nahlížení na vyúčtování stravného v naší školní jídelně.

Přihlášení do stránek je přístupné z webových stránek naší školy, tedy: www.skolkacerekvice.cz 

V hlavním menu klikněte na Školní jídelna. Otevře se nová stránka, kde ve spodní části naleznete odkaz: Jídelníček – přihlášení. Otevře se vám nová stránka – Jídelní lístek MŠ Cerekvice. V horní pravé části můžete provést přihlášení. Pro první přihlášení musíte využít číselné kódy, které jsou pro první přihlášení vygenerované. Hned při prvním přihlášení budete vyzváni ke zvolení vlastního nového hesla (minimálně 6 znaků). Následně můžete provést změnu způsobu přihlašování. (pomocí vlastní emailové adresy, nebo spárováním s Google účtem, nebo spárováním s Facebookovým účtem). V pravé horní části klikněte na Správa účtu, následně Vytvořit hlavní účet, zvolte možnost např. pomocí Svého e-mailu a hesla. Po vyplnění a odeslání vám na email přijde ověřovací kód, který z emailu musíte přepsat do kolonky na stránce jídelny. Pro celkové dokončení proveďte odhlášení. Nyní už se můžete přihlásit pomocí vlastní emailové adresy a vlastního hesla. Pokud máte ve škole více dětí, můžete nahlížení, přihlašování a odhlašování spojit do jednoho hlavního účtu. Pokud jste přihlášeni emailovou adresou a heslem, opět klikněte na Správa účtu, pak následně Připojit nový účet. Budete vyzváni k doplnění číselného kódu dalšího dítěte. 

Aktuální jídelníček naleznete po přihlášení v horní části v rozklikávací nabídce, zadejte MŠ Cerekvice. 

Pro nahlížení do vyúčtování využívejte odkaz Historie. Zde můžete vidět položku Nevyzvednuto. Ta bude stále 0. To je informace pro rodiče v jídelnách, kde využívají čipové karty. Je to informace pro rodiče – jídlo jste zaplatili, ale žák si ho nevyzvedl. Aby nevznikal milný dojem, že pokud si žák neodhlášený oběd nevyzvedne, má nějakou slevu. Pomocí odkazu Správa účtu se dostanete k číslům o stavu účtu.

Informace ŠJ k 1.9.2022

Od 1.9.2022 se opět bude platit stravné v jednotné výši za dítě, které je přihlášeno k celodennímu vzdělávání, tzn. Dítě : 2 svačiny + 1 oběd.
Dítěti, které půjde po obědě domů, noste podepsanou plastovou krabičku na odpolední svačinu, kterou odložíte na jídelní vozík (vedle šatny v suterénu).
Děkujeme

Důležité odkazy

Přehled obědů pro rodiče

Vnitřní řád ŠJ

Přehled alergenů

Odhlašování a přihlašování stravy v MŠ

Odhlašování a přihlašování dětí ke stravování do MŠ je možné telefonicky na čísle: +420 733 320 027 nebo na nástěnce ŠJ v suterénu budovy.

Přihlašování a odhlašování obědů se provádí den předem nebo v daný den do 6.15 hodin.

V případě nemoci nebo neodhlášené nepřítomnosti si mohou rodiče vyzvednout oběd přímo v kuchyni MŠ a to v době od 11:00 do 11:15 hodin. Tato výjimka platí pouze první den nepřítomnosti, na další dny jsou rodiče povinni stravné odhlásit.

Prosíme rodiče, aby změny čísla účtu, změny v rozsahu stravování (svačina, oběd, odpolední svačina), změnu adresy trvalého pobytu a veškeré změny týkající se stravování dítěte hlásili výhradně vedoucí stravování.

Přejít na přehled obědů